Klimatyzacja samochodowa wałcz

Klimatyzacja samochodowa do poprawnego działania potrzebuje cyklicznych kontroli i działań serwisowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej diagnostyce, serwisie i naprawach układów klimatyzacji samochodowej, dlatego zapraszamy do naszego warsztatu wszystkich, którzy borykają się z problemami z klimatyzacją.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę, w ramach której obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, sprzęt budowlany, a nawet autobusy. Pracujemy na układach działających na gazach r134a i 1234yf.

W naszym warsztacie czeka na Państwa wyszkolona kadra. Pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz Certyfikat F-gazowy. Dzięki doświadczeniu i rozwiniętym kompetencjom podejmujemy działania, które w pełni zabezpieczają potrzeby związane z serwisem klimatyzacji.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy:
stacjonarny serwis klimatyzacji – zapraszamy do warsztatu, gdzie w pełni przygotujemy układ klimatyzacji do sezonu, aby był niezawodny, zawsze gotowy do pracy i przyjazny dla zdrowia użytkowników;

mobilny serwis klimatyzacji – dla wszystkich zapracowanych i ceniących wygodę, dostępny na telefon, w każdym miejscu i czasie dogodnym dla Państwa.

Zakres realizowanych usług:
Kompleksowy serwis klimatyzacji – obowiązkowo do wykonania raz w roku, najlepiej przed sezonem, by przygotować klimatyzację do bezpiecznego użytkowania.

Czyszczenie klimatyzacji – w zależności od potrzeb danego układu wymieniamy filtr kabinowy, płuczemy układ, oczyszczamy parownik z bakterii i zanieczyszczeń, a nawet ozonujemy wnętrze pojazdu.

Napełnienie klimatyzacji – uzupełniamy czynnik chłodzący, wymieniamy olej w sprężarce klimatyzacji.

Naprawa klimatyzacji – dokonujemy diagnostyki i napraw układów klimatyzacji. W trakcie pracy wykorzystujemy gaz hydrogen, który pozwala na dokładne i bezpieczne dla środowiska wykrycie nieszczelności. W zależności od potrzeb – naprawiamy przewody, wymieniamy kompresory, osuszacz, parownik.

Dzwoń

opony osobowe

opony ciężarowe

Opony Rolnicze

Chcesz się umówić na wizytę? Zadzwoń do Nas!
+48 509 96 88 64

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00

Masz pytania? Napisz do nas

Kołobrzeska 35D
78-600 Wałcz

509 96 88 64